Novinky

Ako vybrať vhodný darček?

Blíži sa sviatok vašej polovičky alebo sa chystáte na oslavu okrúhlych narodenín, hľadáte vhodný darček na kamarátovu svadbu alebo premýšľate, čím obdarovať najbližším na Vianoce? Spísali sme pre vás pár tipov, ktoré vám s výberom pomôžu.

Náš prvý tip je určený pre kreatívne duše. Ak ste vždy mali k umeniu blízko a hodiny výtvarnej výchovy boli vaše obľúbené, potom vás povzbudzujeme opäť k tvorbe. Nie je nič cennejšie, ako vlastnoručne vyrobený dar, do ktorého dáte kúsok seba. Ak ho plánujete podarovať osobe, ktorú dobre poznáte, určite nebude ťažké prísť na niečo, čo má tá osoba rada. Či už ide o výrobu sviečok, ozdôb, výrobkov z dreva, papiera, skla, šitie, vyšívanie, maľovanie… Fantázii sa medze nekladú.

Ak aj nie ste priamo maliar či dizajnér, milovanú osobu potešíte napríklad aj vytlačenými fotkami nalepenými v nejakom peknom albume.

V prípade, že vaše umelecké cítenie je na bode mrazu, nezúfajte. Aj pre vás máme nejaké tipy. Skvelým spôsobom na obdarovanie sú v posledných rokoch darčekové poukazy. Či už ide o darčekový poukaz na pobyt v kúpeľoch či pri mori, masáže, adrenalínové darčekové poukazy, poukazy na skrášľovacie procedúry či kurzy rôzneho zamerania. Vášnivých čitateľov určite potešíte poukazmi do niektorého z kníhkupectiev. Týmto určite nič nepokazíte, budete originálny a darujete dotyčnej osobe niečo naozaj výnimočné, na čo len tak nezabudne.

Ďalšia možnosť je obdarovať osobu práve tým, po čom túži. Ak máte s niekým blízky vzťah, môžete sa ho na rovinu opýtať, čo by si prial. Takto sa vyhnete prípadným nepríjemnostiam a budete mať istotu, že váš darček nevyjde na zmar. Niekto túži po šperku, niekto po kozmetike, iný po knihách či dobrom vínku.

Veríme, že sme vás aspoň trochu inšpirovali našimi tipmi a vy sa aj vďaka nim ľahšie rozhodnete pre správny darček pre vašu milovanú osobu.

Comment here