Zdravie

Prelomová metóda lieči bolesť kĺbov už za 30 dní!

Inovatívna metóda švajčiarskych lekárov z klinky v Zürichu je dôvodom, že nad artrózou môžete vyhrať aj bez operácie už za štyri týždne! Bez ohľadu na vek či pokročilý stupeň ochorenia je možné touto metódou odstrániť paralyzujúcu bolesť z každodenného života!

Tieto skutočne veľmi pozitívne novinky dorazili z klinky vo švajčiarskych Alpách, keďže práve tam úspešne po prvý krát aplikovali novú liečebnú metódu. Táto kúra je namierená proti artróze a degenerácii kĺbov. Na základe 4 týždňového testovania lekársky personál skonštatoval, že jej použitie extrémne rýchlo odstraňuje bolesť kolien, rúk, chrbtice či bedier. Taktiež obnovuje kĺbové tkanivo a navracia kĺbom stratenú pohyblivosť.

Ako to funguje?

Vyhnúť sa operácii pri artróze nie je vôbec jednoduché. Vďaka tejto novej prelomovej metóde je táto možnosť na dosah ruky. Špeciálna kúra vyživuje kĺby a zvyšuje produkciu kĺbového maziva vysokej kvality. Kúra je založená na biologickej medicíne, ktorá na rozdiel od tradičných liečebných metód obchádza operácie, injekcie a dlhodobú rehabilitáciu.

Hlavnou myšlienkou tohto inovatívneho lekárskeho prístupu k medicíne je, že lekár má byť len pomocníkom, ktorý umožní prírode vykonať svoju prácu. V tomto prípade ide o produkciu kĺbového maziva, ktorú kúra stimuluje. Kvalitné mazivo, vyprodukované pomocou tejto revolučnej metódy pôsobí na kĺby zvnútra ako regenerujúci obklad. Kĺbom tak navracia stratenú ohybnosť a vitalitu. Bolesť a opuch ustúpi. To všetko bez nepríjemných injekcií či riskantných operácií.

Comment here